Дитячий омбудсман просить владу Криму та Львівщини підтримати родини постраждалих дітей у Сімеїзі [відео]

  За трагедію, яка сталася у Сімеїзі, мають відповісти, у тому числі, керівники облдержадміністрацій. Про це заявив уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко.
  Дитячий омбудсман просить владу Криму та Львівщини підтримати родини постраждалих дітей, а генпрокуратуру та МВС - повно та неупереджено розслідувати інцидент. В Адміністрації глави держави трагічний випадок у Сімеїзі розцінюють як невиконання доручення президента, адже на початку травня Віктор Янукович доручив забезпечити для дітей якісний і безпечний літній відпочинок. Звіти уряду та місцевих адміністрацій - каже Павленко - не вказували на суттєві проблеми у санаторії "Юність". 

  Юрій Павленко, уповноважений Президента з прав дитини: "Перевірка, яка буде здійснена по цьому санаторію, а також додаткова перевірка, яка сьогодні робиться правоохоронними органами, органами контролю всіх без виключення дитячих оздоровчих закладів, не виключаю, виявть ще ряд порушень на які окремі посадові особи закрили очі. По кожному факту виявлення порушення, невідповідності закону того чи іншого оздоровчого закладу, переконаний, з боку Президента будуть вживатися жорсткі дії".   

  Попередній матеріал
  Туреччина охоплена масовими протестами
  Наступний матеріал
  Переможцем 55-ої Венеційської Бієнале став митець із Анголи [відео]
  Теги: