Дитячого секс-туризму під час Євро-2012 остерігаються громадські діячі [відео]

  Дитячого секс-туризму під час Євро-2012 остерігаються громадські діячі. Україна приваблює іноземців доступністю послуг неповнолітніх та безкарністю за їх розбещення.

  Такий підсумок дослідження, проведеного Міжнародним правозахисним центром "Ла-Страда-Україна". Чисельні інтерв’ю із київськими та львівськими таксистами, працівниками нічних клубів та готелів свідчать: іноземці нерідко цікавляться можливістю провести час із школярами. Переважно це гості країн Євросоюзу, США, Канади, Близького та Середнього Сходу. Бідність населення, дитяча бездоглядність, алкоголізм і наркоманія - фактори, що впливають на зростання пропозиції на сексуальні послуги серед вітчизняних підлітків, свідчить статистика.

  Рудігер Люхман, заступник голови представництва ЮНІСЕФ в Україні: "Без сумніву, проведення Євро-2012 в Україні посилить попит на сексуальні послуги підлітків серед певної категорії клієнтів".

  Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна": "Маштаби дійсно на сьогодні невідомі. Ця проблема є дуже латентною".

  Юрій Павленко, уповноважений президента України з прав людини: "Немає достатньої кількості спеціалістів в МВС, для того, щоб правильно провести дослідження, допит дитини. Відсутні у школах, хоча і передбачені штатним розписом - психологи".

  Попередній матеріал
  Ювілейний Каннський кінофестиваль завершився у Франції [відео]
  Наступний матеріал
  Радбез звинуватила владу Сирії у невиправданому застосуванні артилерії й танків під час штурму Хули
  Теги: