5 канал

Ситник: Впевнений, що розслідування інциденту між НАБУ та ГПУ буде швидким і прозорим

Ситник наполягає на тому, що всі слідчі дії НАБУ є законними

Директор НАБУ Артем Ситник упевнений, що розслідування інциденту між співробітниками НАБУ і Генпрокуратурою буде проведено швидко і прозоро. Про це Ситник заявив сьогодні на брифінгу.

"Я впевнений, що розслідування буде проведено швидко та прозоро", – наголосив він.

Він підкреслив: "Моя позиція незмінна: негласні слідчі дії, які проводилися, провадження, які перебувають у НАБУ, проводилися згідно з чинним законодавством, під прикриттям силового підрозділу НАБУ".

Окрім того, він зазначив, що на факти позбавлення волі співробітників НАБУ вже зараз потрібно реагувати. Для об'єктивного розслідування інциденту, який стався 12 серпня між працівниками ГПУ та НАБУ, він запропонував генеральному прокурору Юрію Луценку "ті провадження, які зареєстровані працівниками Генпрокуратури, працівниками Національного антикорупційного бюро, передати незацікавленому слідчому підрозділу - Головному слідчому управлінню Служби безпеки України".

Ситник наголосив, що наполягає, щоб до групи процесуальних керівників входили представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а до розслідування були залучені міжнародні експерти.

Він запевнив: "Ми не боїмося цього розслідування, ми, навпаки, будемо всіляко сприяти цьому розслідуванню, представляти всі необхідні документи, щоб оцінка дій працівників НАБУ і Генпрокуратури була дана якомога швидше".

Ситник також заявив, що ті провадження, за якими проводилися негласні слідчі дії, залишаються в НАБУ, і за ними в майбутньому буде проводитися розслідування до прийняття остаточного рішення щодо них.

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що конфлікт НАБУ й ГПУ– це "неприпустима ситуація". Він запевнив, що буде зроблено все, щоб подібне не повторилося". За його словами, інцидент між ГПУ та НАБУ буде розслідувати Служба безпеки України.

Попередній матеріал
СБУ затримала терориста "ІДІЛ", якого розшукував Інтерпол
Наступний матеріал
Збірна України з баскетболу перемогла на Міжнародному турнірі в Словаччині
Теги:
Loading...

Інцидент між ГПУ та НАБУ буде розслідувати Служба безпеки України – Луценко

Луценко – про конфлікт НАБУ і ГПУ: Неприпустима ситуація, зробимо все, щоб подібне не повторилося

Касько сказав, чого саме вимагають активісти від ГПУ

Конфлікт ГПУ-НАБУ: під стінами Генпрокуратури відбувається акція протесту

НАБУ розслідує вже чотири справи про незаконні дії ГПУ

5 канал - трансляція наживо