sbu.gov.ua

Два тижні прикутий кайданками до ліжка: поліція звільнила бізнесмена, за якого вимагали $500 тис.

Поліція затримала кількох людей, які були на місці утримання заручника

Півмільйона американських доларів за визволення столичного підприємця вимагали викрадачі. Правоохоронці ретельно спланували і провели успішну операцію з визволення комерсанта. Звільнений розповів, що увесь цей час був прикутий кайданками до ліжка.

"В той момент, коли мене кинули в машину, мене сильно били, поки надягали наручники. Я не хотів здаватися. Потім вже почали розповідати, типу ми бійці АТО, але за їхніми розмовами, це ніякі не бійці, це просто бандюки", - розповів  визволений з полону Сурен Мамоян.

Поліція затримала кількох людей, які були на місці утримання заручника. Усі є громадянами України. Дехто уже мав проблеми із законом. Чоловіка викрали 6 лютого в одному зі спальних районів Києва. 

"Затримано кілька осіб, які безпосередньо знаходились в місці скоєння злочину, в місці, де утримували заручника. З ними вже працюють слідчі. В цій справі хочу відмітити: окрім роботи Київської поліції працівників карного розшуку, технічних служб, останню фазу зі звільнення заручника нам допомагала СБУ", - зазначив начальник ГУ Нацполіції в Києві Андрій Крищенко.

Попередній матеріал
Українець Абраменко вирвався у фінал Олімпійських ігор
Наступний матеріал
США висунули офіційні звинувачення Росії за втручання у вибори у 2016 року