day.kiev.ua

"Дуже добре, що він пішов" - посол США в Україні привітав звільнення Шокіна

  За словами Пайєтта, важливо знайти нового генпрокурора, який повинен бути незалежним професіоналом, користуватися підтримкою українців та бути прихильним до принципів Євромайдану

  США привітали відставку Віктора Шокіна з посади генпрокурора України і вважають за необхідне визначити нового лідера реформування системи прокуратури. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Не важливо, як багато допомоги міжнародне співтовариство надає Україні, не важливо, скільки грошей і технічної підтримки Україна отримує - Україна не стоїть перед викликом подолання корупції. Тому сьогоднішні дії в Раді, які ми вітаємо, за звільнення дискредитованого генерального прокурора, такі важливі", - наголосив Пайєтт.

  Водночас він зазначив, що зараз дуже важливо знайти нового генпрокурора, який повинен бути незалежним професіоналом, користуватися підтримкою українців, бути прихильним принципам, проголошеним на Євромайдані, а також вибудувати суспільну довіру до прокуратури.

  "Важливо визначити того лідера, який може піти по цьому шляху. І Шокін не є цим лідером, і дуже добре, що він піде", - підкреслив Пайєтт.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 29 березня 2016 року, Верховна Рада проголосувала за звільнення генпрокурора Віктора Шокіна з посади, задовольнивши таким чином його заяву про відставку.

  Попередній матеріал
  "Радикальна партія" офіційно вийшла з коаліції
  Наступний матеріал
  Окупанти розгорнули батарею установок "Град" на Донецькому напрямку – Мотузяник
  Теги:
  Loading...

  Громадська активістка: Якщо ВР не проголосує за відставку Шокіна, то це стане проблемою номер один в Україні

  Під АП близько 200 активістів вимагали звільнення Шокіна

  У Харкові активісти вимагали відставки Шокіна

  Гройсман: Завтра парламент розгляне відставку Шокіна

  Шокін відмовився звітувати перед депутатами

  Гройсман покликав Шокіна в Раду, де мають розглянути його відставку