Друзі вбитого в Іраку оператора Тараса Процюка вимагають від США компенсації

  5 років минуло від загибелі українського телеоператора Тараса Процюка. Його вбили у Багдадському готелі гарматним пострілом з американського танка. Журналіст знімав його з балкона свого номера.

  До посольства США прийшли друзі Тараса та просто небайдужі люди, щоби згадати журналіста та вимагати повноцінної компенсації для його рідних.

  Американська сторона оголосила трагичну загибель Тараса Процюка "нещасним випадком" та відмовила у компенсації його рідним. Українські політики також жодного разу не торкнулися питання щодо розслідування вбивства журналіста. У загиблого залишилися хворий батько, дружина та маленька донька.

  Ті, хто добре знав Тараса, розповідають, що він неодноразово бував у гарячих точках, тому те, що трапилося у готелі "Палестина", не можна називати помилкою журналіста.

  Володимир Чемерис: "Він виконував свій професійний обов`язок. те, що камера робить бліки, це вона завжди робить бліки, у будь якому випадку. і говорити, що Тарас сам винен у своїй смерті - це кощунство".

  Ігор Мазур: "Певний такий варінат, що американським воякам, приблизно, як і російським, у зоні конфлікту дозволяється стріляти в усе, що рухається".

  Попередній матеріал
  Чи винні в катастрофі у Скнилові генерали - вирішує суд
  Наступний матеріал
  Державі повернули 26% "Дніпроенерго"
  Теги:
  Loading...