Прикордонник
Прикордонник Державна прикордонна служба України

ДПСУ викрила прикордонника, який служив у складі "Оплоту"

Читайте по-русски
Підозрюваний був у лавах терористичної організації у 2014-15 роках

Прикордонника, який був у складі "Оплоту", викрили у Харківському прикордонному загоні співробітники підрозділу забезпечення внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби спільно з контррозвідниками УСБ України в Харківській області. Про це інформує сайт Державної прикордонної служби.

Повідомляється, що підозрюваний вступив до незаконного збройного формування у вересні 2014 року. Після випробувального терміну був включений до складу батальйону, який діяв на території Донецької області. Службу проходив на території військового містечка, за що отримував кошти.

У січні 2015 року підрозділ передислокувався в зону бойових дій, і підозрюваний вийшов зі складу терористичної організації – боявся за власне життя. Згодом був мобілізований та направлений проходити службу до лав Державної прикордонної служби.

Підозрюваному вручено повідомлення про підозру про злочин, передбачений ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації).

Нагадаємо, раніше прокуратура ідентифікувала бойовиків РФ, які розстрілювали нацгвардійців під час звільнення Лисичанська.

Попередній матеріал
Протести в Білорусі: до лікарень потрапили 200 громадян
Наступний матеріал
"Ми що вже живемо в Росії чи в Білорусі?": Сенцов прокоментував вирок Кольченку
Loading...