Донеччанин судиться з "Укрзалізницею" через заборону курити [репортаж]

  За цигарки - до суду. Пасажир позивається на Донецьку залізницю через заборону курити в потязі. Чоловік вимагає, щоб йому відшкодували 3 тисячі гривень за моральні збитки, та обладнали для нікотино-залежних людей спеціальні вагони для куріння.

  Після скандального позову проти Залізниці Ігор став чи не найвідомішим в Україні курцем. Тепер за його діями пильно стежать як любителі смалити, так і противники згубної звички. Інцидент, що спричинив позов - стався в потязі Донецьк-Київ. Провідник заборонив чоловіку курити в тамбурі, потім і на платформі. Відтак, усі 12 годин, що чоловік провів у дорозі - він не зміг закурити. За освітою юрист, Ігор вважає дії Залізниці порушенням його прав.

  Заборона курити у потягах діє півтора року, штраф за порушення - півтисячі гривень. Проте курців не меншає. За два місяці нового року місцева транспортна міліція склала майже тисячу протоколів правопорушень. Адже вживати тютюн у поїзді заборонили, а місця для куріння - не передбачили. Нікотино-залежні вимушені по кілька десятків годин утримуватися від сигарет. 

  Окрім потягів, заборона куріння поширюється і платформи - як громадські місця. 

  Чи виправить колізію законів позов курця Ігоря Марусенка - за кілька тижнів вирішить суд.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Ще два літаки мають забрати українців із Лівії
  Наступний матеріал
  Візит генсека НАТО Расмуссена до України. Підсумки [репортаж, відео]
  Теги: