Михайло Жернаков
Михайло Жернаков 5 канал

Доки Вовк і Портнов присутні в судовій системі, боротьби з корупцією чекати не варто – голова Dejure

Читайте по-русски
Для антикорупційної боротьби необхідне реформування судової системи, каже Жернаков

Спеіалізована антикорупційна прокуратура, Національне антикорупційне бюро і Національне агентство по запобіганню корупції здатні працювати і дають результат, головне – щонайменше не потрібно вставляти їм палки в колеса, вважає голова правління фундації Dejure Михайло Жернаков. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Дійові особи" на "5 каналі".

У цьому контексті він згадав справу Татарова:

"Щоб ухвалити незаконні рішення в одному з районних міст Києва, щоб фактично цю справу розвалювати, задіяні були СБУ, декілька інших органів правопорядку, суди недоброчесні, які давним-давно влада обіцяла реформувати, а віз і досі там".

Він також наголосив, що без судової реформи в Україні боротьби з корупцією не буде.

"Поки Павло Вовк керує всією судовою системою України, фактично і Андрій Портнов, немає і не буде ніякої боротьби з корупцією. Скільки б ми додаткових органів не створювали", – підсумував Жернаков.

Експерт також додав, що ледве вдалося зупинити впровадження законопроєкту №3711-д, який би усунув міжнародних експертів від обрання Вищої кваліфікаційної комісії суддів. За його словами, "слуги" тоді планували віддати в руки Портнову і Вовку відбір половини всіх суддів в Україні.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

Попередній матеріал
Справа Шеремета: суд продовжив запобіжні заходи Антоненку та Кузьменко – включення
Наступний матеріал
"Діяли продумано, підступно": окупанти дві години обстрілювали позиції ООС біля Новотошківського – сюжет
Loading...