5.ua

Добровольці з Івано-Франківська оголосили мобілізацію на київський Майдан [відео]

   

  Вже другий день поспіль з міста до столиці їдуть автобуси з людьми. Здебільшого чоловіки. Більшіть із них їдуть на Майдан уже не вперше. Цього разу приготувалися і до морозів і до екстремальних ситуацій: крім теплих речей везуть з собою щити, каски та інші захисні засоби. Загалом, до Києва вже виїхали понад чотири сотні активістів - кажуть організатори. І додають - з кожною годиною охочих більшає. Щодня відправляють по три автобуси у бік Києва. Первізники грошей з людей не беруть.

  Тарас, активіст: "Будемо знову їхати. Будемо відстоювати право на хороше життя. Та обстановка є якась трошки неадекватна. Як так можна бити так народ"?

  Ярослав Михайлович, пенсіонер: "Їдем відстоювати нашу ідею. На барикадах стояти, допомагати там людям, які там є побиті, щоби допомогти їм".

  Андрій, активіст: "Взяв з собою на майдан шолом, щитки і щоб прикривати обличчя. Бо тому що кидають там гранати, стріляють по людях. Я це два дня вже спостерігаю. І от так, щоби вернутися живим додому".

  Богдан Досюк, член обласного штабу спротиву: "Після останніх подій в Києві, наплив людей збільшився. Масово записуються. На сьогодні навіть були люди, які не змогли, вже не потрапили на поїздку, тому що немає вільних місць і весь майже транспорт в Києв"і.

  Попередній матеріал
  Активісти змусили луцьких силовиків повернутися на місце дислокації
  Наступний матеріал
  Світовий конгрес українців закликав світову спільноту відреагувати на події в Україні
  Теги:
  Loading...