Активісти змусили луцьких силовиків повернутися на місце дислокації

  Колона волинських військових, яка мала дістатися Києва повернулася до Луцька. 

   

  Протягом двох днів на їхньому шляху активісти та автомайданівці чинили спротв - блокували рух і таки змусили силовиків повернутися на місце дислокації. А тількі-но повернулися в частину, активісти їх там заблокували, кажуть - чатуватимуть біля двох воріт. І стоятимуть доки не будуть впевнені, що силовики не вирушать до Києва. Водночас, учасники блокування розповідають - військовики й самі не проти.

  Володимир Бондар, активіст луцького Євромайдану: "Нам доводилося спілкуватися із хлопцями, дітьми. Вони дійсно не хотіли їхати на Київ. Вони казали, зробіть все, щоби ми не їхали. Ми не хочемо їхати та виконувати ці незаконні накази. І зараз ми власне робимо, щоби одні діти не їхали бити інших дітей, щоби не відбувалися такі заходи".

  Сергій Кичій, відповідальний за пост чергування біля військової частини: "Ніхто не збирається виїжджати. Якщо будуть виїжджати, то звичайно народу буде набагато більше. Зараз тут все спокійно, стоїмо, дивимося за ситуацією, що робиться в нашому підрозділі ВВ. Чи збраєтсья виїжджати на Київ. Якихось переговорів зараз з ними не ведемо. Все спокійно".

  Попередній матеріал
  У Житомирі побили активіста Євромайдану
  Наступний матеріал
  Добровольці з Івано-Франківська оголосили мобілізацію на київський Майдан [відео]
  Теги:
  Loading...