Яна Червоная / Facebook

Добровольці мехбригади ЗСУ вимагають "дозволити воювати разом": оголосили голодування

Незважаючи на попередні обіцянки, а також прохання та численні рапорти з боку воїнів – їх розподілили в різні підрозділи

Добровольці у складі 54-ї окремої механізованої бригади ЗСУ оголосили голодування через утиски з боку командування – бійцям не дають змоги воювати разом, в межах одного підрозділу. Незважаючи на попередні обіцянки, а також прохання та численні рапорти з боку воїнів – їх розподілили в різні підрозділи. Про це пише на сторінці у Facebook молодший сержант Збройних сил Валерія Бурлакова.

"П'ять місяців добровольці, які після загибелі Міфа підписали контракти з 54 ОМБр і ті, що перевелися до цієї бригади щоб бути зі своїми, домагалися того, що нам ОБІЦЯЛИ: дозволити нам воювати разом, у складі однієї роти. Комбриг казав, що усе вирішить комбат, комбат – що комбриг... Якщо ця бригада не хоче бачити нас разом – добре. Ми намагалися перевестися до інших... Перейти до його батальйону "Донбас-Україна" і воювати пліч-о-пліч, в одній штурмовій роті, нам запропонував комбат 46 бату Філін", – мовиться у пості Бурлакової.

За її словами, до 54-ї ОМБр навіть прийшов документ про переведення, який військовослужбовці "бачили на власні очі", проте: "З того наказу бригада викреслила 8 чоловік. Когось безпідставно, когось за тупими надуманими підставами (хтось має спочатку вдруге за місяць неодмінно пройти ВЛК; я маю спочатку отримати рішення суду про штраф, хоча прокурор не заперечує проти переведення, і сьогодні я отримала те рішення; в когось ще щось)".

Бурлакова продовжує: "А ще 24 людини мали все ж перевести до Філіна. І сьогодні... Частково перевели… Тепер ми за документами розкидані по 6 (!!!) різних бригадах. Підстава для переведення тих, кого переводять? Не підписаний і без печатки наказ ОК Схід (про який полковник Киричок нічого не знає, з його слів годину тому) і якісь міфічні рапорти, нібито написані кожним з тих, кого переводять. Згоди на це ніхто з наших не давав".

Відповідно до публікації, зараз голодують Микола Шафалюк, Галина Клемпоуз, Дмитро Суровий, Роман Заремба, Іван Швая, Валерія Бурлакова, Мирослав Олійник, Антон Кабула, Калмиков Сергій, Владислав Олійник, друг Товарищ, Роман Нестерчук.

Дивіться також фотогалерею:

Не хлібом єдиним: як у Києві під АП голодування проходить

Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП
Голодування під АП
/
Голодування під АП

Попередній матеріал
До Конгресу США внесли законопроект про імпічмент Трампа і розсмішили цим Білий дім
Наступний матеріал
В Одесі для дозаправки сіли конвертоплани морської піхоти США
Loading...

"Українські воїни найкращі": Військове ТБ оприлюднило видовищне відео з морпіхами

Аll inclusive vs тушонка: чим відрізняється харчування вояків зі США та України

Стратегічна ділянка: ворог не припиняє спроб захопити українську Кам'янку

"Українська гордість і міць": як гартуються розвідники ЗСУ в АТО – фото, відео

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

Квіт "Гіацинтів": як під Маріуполем гартуються українські артилеристи