Добровольчому батальйону "Вінниця" вистачає зброї, але бракує бронежилетів

  Півтори сотні бійців спецбатальйону "Вінниця" посилено готуються до найскладнішої роботи у гарячих точках Сходу. Тричі на тиждень вони вправляються у стрільбі з різних видів зброї та вчаться тактики контролю блокпосту, щоб на територію країни не пропустити терористів.


  Спецбатальйон "Вінниця" свої лави поповнює щодня. Сюди записують добровольців, які раніше служили в армії. Вже набрали півтори сотні віком від 20 до 45 років. Військової справи їх навчають фахівці МВС.

  Начальник навчального центру УМВС України у Вінницькій області Сергій Мерзлікін: "Сьогодні ступень готовності я вже рахую – більш чим добрий. Часу бракує, але ми тричі на тиждень виїжджаємо на полігони. Вони стріляють майже зі всіх видів стрілецької зброї, яка є у нас на озброєнні в УМВС – це і снайперські гвинтівки і кулемети, табельна зброя".

  Тренуються вже півтора місяці. Нині відпрацьовують тактику перевірки на блокпості. За легендою навчань, слід перевірити транспорт з мирними мешканцями. Спочатку все було гаразд, але потім військовики виявили серед пасажирів підозрілих людей. У цей час із засідки терористи почали обстрілювати блокпост. Хлопці не розгубилися – дали відсіч. У результаті троє терористів убиті, семеро взяті в полон.

  Та це лише навчання. Реальність дещо інша, тому щодня проводять такі вправи, щоб бійці були готові до найгіршого.

  Спецбатальйон "Вінниця" найближчим часом має замінити 130 бійців подільської бригади в зоні АТО. Зброєю – забезпечені, та досі чекають на каски та бронежилети.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Закарпатті СБУ затримала диверсанта
  Наступний матеріал
  Синоптики оголосили штормове попередження