фото ukurier.gov.ua

До зони АТО вирушили нові добровольці

  На передову АТО продовжують їхати добровольці. Зокрема, 25 нових бійців доєдналося до 11-го батальйону територіальної оборони "Київська Русь".


  Нині він перебуває на передовій за Дебальцево. Новим захисникам там радіють, однак їх, кажуть, недостатньо. Аби укріпити батальйон потрібна щонайменше сотня бійців. Бракує стрільців, мінометників та водіїв.

  Уже під Дебальцевим із бійцями зустрілась журналістка "5 каналу" Христина Бондаренко. Її включення із місця подій ви можете побачити на поданому нижче відео.

  Також напередодні в Києві на передову проводжали перших 60-х добровольців батальйону "Січ". Підрозділ повністю укомплектований зброєю та засобами захисту. Бійці кажуть – бракує лише важкої техніки. Мають надію, що невдовзі її отримують. Перед відправленням на Схід добровольці пройшли 2-місячну підготовку в одному з військових таборів.

  Крім цього вчора до зони АТО відбула нова бригада Національної гвардії. Про це повідомила прес-служба НГУ. Бійці мають усю необхідну зброю та особистий захист. Бригада підкріплена важкою технікою, зокрема і тією, що була на Хрещатику в День Незалежності. У складі бригади – бійці з усієї України. Гвардійці кажуть: пройшли необхідний вишкіл і готові до бою.

  Попередній матеріал
  Москва і Вашингтон проводили таємні переговори по Україні – МЗС Фінляндії
  Наступний матеріал
  Батальйон "Донбас" досі не евакуював поранених з Іловайську
  Теги:
  Loading...