До Євро-2012 пекарі створили їстівний Львів [відео]

  Їстівний Львів, футбольний кед з шоколаду та квіти із сала. Над харчовими шедеврами понад сотня хлібопекарів з усією України працювала кілька місяців. До фіналу потрапили лише 17. Найкращі з них поїдуть удосконалювати майстерність до Європи. За перемогу змагалися у чотирьох номінаціях - кращий пекар, кондитер, композиція до Євро-2012 та майстер арт-класу. Усе - щоби привернути увагу до професії та зацікавити молодь.

  Кулінарія потребує репетицій - у цьому на власному досвіді переконалася Любов Дудич зі Львова. Майже півмісяця дівчина тренувалася пекти 5-ти кілограмову композицію. Львівський замок постав із солоного тіста, кафе - кондитерка змайструвала з шоколаду, дерева - з петрушки, вулиці вимостила маком. Дарма, що Любов дебютувала. Її пекарський мікс переміг.

  Шоколадні символи Євро-2012 Славек та Славко - запрошують гостей до солодкої арени. Найкраще з футбольною тематикою впоралася Надія Онокало з Ніжина - вирішило журі. Щоби створити спорткомплекс жінці знадобився увесь 30-ти річний досвід.

  Судили майстринь понад десяток членів журі. Виріб оцінювали за зовнішнім виглядом та смаком. На конкурс з`їхалися хлібопекарі з усієї України. У кожному куточку - свої кулінарні особливості.  

  Золоті призери поїдуть до Польщі та Фінляндії переймати досвід колег та ділитися власним.

  Ксенія Дворнікова, Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Піти у відставку закликали прем`єра депутати керівної партії Греції
  Наступний матеріал
  До четверга буде закритий столичний аеропорт Польщі
  Теги: