До Євро-2012 Німеччина надала Україні спецкостюми для міліціонерів

  Німеччина захистить українських міліціонерів від агресивних уболівальників під час Євро-2012. Українцям передали першу партію спеціального обмундирування. До нього входять системи захисту рук, ніг та бронежелети. Саме так захищалися правоохоронці під час Чемпіонату світу з футболу у Німеччині та Євро-2008 в Австрії та Швейцарії.
  Повний боєкомплект для захисту від футбольних хуліганів. Наколінники, налокітники, наплечники, бронежелет, а ще засіб для захисту паху міліціонера. Все обмундирування на будь-який розмір і на будь-яку пору року.

  Сергій Коваль, боєць "Беркуту": "Він настільки компактний що він регулюється, збоку - з правого з лівого, так само любі шлейки що спереді що на ногах. Тут можна розстегнути. Якщо людина сильно кремезна в плечах, ябо наприклад надіти її на більшу зимову одягу, то можна послабити на одну. Це максимум на літню форму одягу".

  Німецьке обмундирування - найновіший світовий аналог - запевняють у посольстві. Воно вже пройшло кілька практичних випробовувань. Спецкостюми використовували міліціонери Німеччини та Австрії під час останніх футбольних чемпіонатів.

  Ганс-Юрґен Гаймзьот, посол Німеччини: "Це останнє слово у системах індивідуального захисту і є найкращим з поміж того. Що існує на світовому ринку пропозицій спецобмундирування. Тобто, це не залишок успадкований від чемпіонату світу".

  Перші 90 комплектів  поділили бійці спецпідрозділів "Барс" та "Беркут". Хоча їхнє керівництво запевняє - українці мають не гірше обмундирування вітчизняного виробництва. Використовувати німецьке збираються під час футбольного чемпіонату. Утім якщо знадобиться можуть одягти і раніше.

  Сергій Кусюк, заступник командира полку спецпідрозділу "Беркут": "Наш спецпідрозділ повністю екіпірований екіпіровкою, але проізводства нашого українського проізводітєля. Воно не набагато чим хуже, але це більше вже вдосконалено і як казав пан посол на світових ринках воно зараз являється останній.. як воно.. піск моди!"

  Роман Козачонок, спецпідрозділ "Барс": "Ціленаправлено вони йдуть нам до чемпіонату з футболу на 2012 рік, звичайно по ситуації яка може скластися в державі ми будемо використовувати їх за призначенням".

  Загальна вартість подарованих спецкостюмів  - майже 100 тисяч євро. Уже за місяць німецька сторона обіцяє доправити до України стільки ж комплектів. Їх ще й доукомплектують захисними шоломами. 

  Роман Сухан. Владислав Каретник, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.62Мб)


  Попередній матеріал
  У ЦВК активно працюють над створенням державного реєстру виборців
  Наступний матеріал
  Представнику "Промінвестбанка" не дали провести прес-конференцію
  Теги:
  Loading...