lenta.ru

До України не пустили "Іванушек International"

  З початку 2017 року на територію України не впустили 616 росіян, серед артистів та публічних людей – 40 заборонено в'їзд

  У Держприкордонслужбі України підтвердили інформацію про те, що російському гурту "Іванушки International" заборонили в'їзд до України через відвідування окупованого Криму. Про це ТСН.ua підтвердив речник служби Олег Слободян.

  "Ми виявили під час прикордонного паспортного контролю громадян, які прилетіли з Астани, гурт з 4 осіб – "Іванушки International", громадяни Російської Федерації. Стосовно них у нас була інформація про те, що вони відвідували окупований Крим, порушуючи законодавство України. Інформація підтвердилася, тому на підставі діючого законодавства було прийняте рішення про недопуск їх через кордон і заборону в'їзді до України на три роки", – заявив Слободян.

  Речник ДПСУ також підтвердив, що музикантів затримали у Борисполі, звідки потім вилетіли до Мінська: "Дійсно, вони деякий час чекали, коли буде зворотній рейс. Вони десь впродовж декількох годин не могли вирішити, куди будуть повертатися. Чи будуть повертатися в Астану, чи будуть їхати на Мінськ і до Москви. Зрештою вони це рішення прийняли. Але якихось нестандартних конфліктних ситуацій чи будь-яких інших обмежень прав і свобод громадян, цього, звичайно, не було".

  Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що соліст гурту "Іванушки International" Андрій-Григор'єв Аполлонов заявляв про те, що його гурт не пустили на приватний виступ до Києва через візит одного з учасників до окупованого Криму. Співак стверджував, що провів в аеропорту "Бориспіль" 6-8 годин і після цього його та колег "уже напівмертвих, втомлених" посадили на рейс до Мінська. 

  Додамо, 616 росіян не впустили на територію України з початку 2017 року. Такі дані навів голова Державної прикордонної служби Віктор Назаренко, передає "Укрінформ".

  Очільник ДПСУ сказав: "Свої дії ми чітко координуємо з СБУ, Нацполіцією та іншими правоохоронними органами. Однією з підстав для заборони в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну є порушення правил перетину кордону, зокрема, з окупованими територіями. Таким чином, в цьому році загальна кількість заборон вже досягла майже 2500, 616 з них – це громадяни РФ".

  Він додав, що в 2016 році органи охорони кордону заборонили в'їзд в Україну 5379 іноземцям, 1239 з них були громадяни РФ. Стосовно артистів та інших публічних осіб з Росії, глава ДПСУ зазначив, що наразі 40 з них заборонений в'їзд в Україну.

  Як повідомляв 5.UA, 23 квітня 2017 року російську співачку Лоліту зняли з потяга в Конотопі. Їй також заборонили в'їзд в України на 3 роки.

  Попередній матеріал
  Смуга перешкод і стрільба по цілях: На змаганнях в зоні АТО визначали кращий бойовий розрахунок ДШК
  Наступний матеріал
  "Там не затримують за заклики вбивати українців" – Геращенко прокоментувала арешт хлопчика у Москві
  Loading...

  Упродовж травневих свят до України не пустили більше 200 росіян – ДПСУ

  Прикордонники не пустили в Україну двох російських журналісток

  "Там не затримують за заклики вбивати українців" – Геращенко прокоментувала арешт хлопчика у Москві