До ЦВК почали надходити протоколи проміжних виборів

Найпроблемнішим округом виявився 114-й на Луганщині, де зафіксовано аномально велику кількість кандидатів у депутати

Протоколи з окружних виборчих комісій почали надходити до ЦВК. Першою виборчу документацію привезла  206-та комісія з Чернігова. Решту шість комісій у ЦВК очікують до кінця цього тижня. Електронні дані досі не надійшли з Івано-Франківської, Полтавської та Луганської областей.

Головні порушення, зафіксовані на проміжних виборах – підкуп виборців та використання адміністративного ресурсу. Причиною таких порушень у ЦВК називають мажоритарний компонент виборів.

Найпроблемнішим округом виявився 114-й на Луганщині, де зафіксовано аномально велику кількість кандидатів у депутати. Тож у комісії припускають, що звідти інформація надійде в останню чергу.

"За наявності 107 кандидатів довжина столів, які повинні були використовуватися комісіями, становить 21,4 метра. Але ми сподіваємося, що ОВК округу 114 в установлені законом строки завершить підрахунок протоколів, і в нас немає сумнівів, що результати виборів, які відбулися 17 липня, будуть встановлені ЦВК впродовж встановленого законом 15-денного терміну. В результаті завершення цього виборчого процесу Україна отримає 7 нових народних депутатів", – заявив голова ЦВК Михайло Охендовський.

Раніше сьогодні стали відомі результати у чотирьох з семи округів, де проходили довибори до ВР. 

Попередній матеріал
Дебальцевський напрямок: російські військові не припиняють обстрілів ні на день
Наступний матеріал
КНДР запустила три балістичні ракети

Довибори у ВР: ЦВК назвала чьотирьох переможців

Журналіст про вибори на Луганщині: "Люди обирали із багатьох зол"

Довибори до ВР: в окрузі №183 Херсона переміг кандидат від "Батьківщини"

На проміжних виборах на Волині перемогла кандидат від УКРОП