5.ua

Дебальцевський напрямок: російські військові не припиняють обстрілів ні на день

Окупанти продовжують накопичення за лінією розмежування важкого озброєння

Обстріли позицій українських захисників на Дебальцевському напрямку бойовики не переривають ані на день, так само як не припиняються напади ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Вітчизняні армійці певні – проти них воюють кадрові російські вояки, які продовжують накопичення за лінією розмежування важкого озброєння.

Що саме прилетіло на позицію, не завше зрозуміло, кажуть армійці. Скільки саме снарядів впало минулого вечора та ночі – не знають, бо рахувати часу немає. Поле довкола зрешечене вирвами. Висуватися далеко від позицій небезпечно для життя.

Ворожі диверсанти постійно промацують українську оборону. Підходять за метрів сто до позицій. Стріляють точно, самоучки так цілити не вміють, стверджують українські вояки. Резюмують: з того боку лінії фронту проти них воюють кадрові військові. Розвідка повідомляє: на Дебальцевському напрямку ворог накопичує важку техніку.

Боєць Роман, який на цій позиції служить другий місяць, розповідає: засвітла бойовики укріплюються. Часто проводять технічні вибухи – так поглиблюють свої позиції, бо грунт тут дуже кам’янистий.

Тут невпинно потрібно бути на сторожі. У противника вигідна позиція на узвишші. Тож армійці постійно спостерігають за ворогом. Частина цих військових – із ДУК "Правий сектор", які пройшли пекло війни у Пісках під Донецьким аеропортом.

Бійці вивішують новенький червоно-чорний стяг над власною позицією. Кажуть, це символ того, що ворогу вони не по зубах. І готуються до чергової гарячої ночі. На Дебальцевському напрямку спокою вже не було давно. Важка артилерія ворога не мовчить ані дня.

Із Донеччини – Сергій Барбу та Сергій Клименко, "5 канал"

Попередній матеріал
Окупанти активізувалися поблизу Гранітного: бійці АТО показали наслідки атак
Наступний матеріал
До ЦВК почали надходити протоколи проміжних виборів

Боєць, який втратив ногу під Дебальцевим, повернувся з Ізраїлю після лікування

ОБСЄ фіксує піки насильства у Дебальцевому, Світлодарську та Широкиному

З Дебальцевого рушила колона військової техніки російських окупантів – ІС

У Києві встановили меморіальну дошку Ігорю Павлову, який загинув під Дебальцевим

Бійцю, що втратив ногу під Дебальцевим, потрібна термінова допомога

5 канал - трансляція наживо