До Севастополя повернувся бойовий корвет «Тернопіль»

  До Севастополя повернувся бойовий корвет «Тернопіль». Шість тижнів він брав участь у антитерористичних навчаннях НАТО в Середземному морі.

   

  Мета операцій -  запобігання незаконному перевезенню зброї, наркотиків та упередження терористичних атак і торгівлі людьми. Українські моряки обстежували суховантажі та оглядали підозрілі кораблі. За час варти, корвет пройшов понад п"ять тисяч морських миль, та відвідав військові бази Криту і Туреччини. А от на шляху до Батьківщини корабель потрапив у шторм.

  Олексій Доскато, командир походу: «Після проходу протоки Босфор корабель попал в п’ятибальний шторм, але завдяки підготовки матеріальної часті та умілим діям особливого складу цей екзамен мі пройшли успішно. Виявлено більш 700 надводних суден. Опитано в рамках операції Активні зусилля 75 суден, Чорноморської гармонії – 6 суден. Виявлено одно підозріло судно, суден порушників не виявлено».

  Юрій Ільїн, командувач ВМС ЗС України: «Корвет Тернополь продемонстрировал о том, что в Украине есть флот, флот который в состоянии выполнять задачи, ещё раз и ещё раз, флот, который способен взаимодействовать с флотами как называется провідних країн світу».

   

  Попередній матеріал
  Надзвичайний стан на дві доби - оголосила у Триполі лівійська влада
  Наступний матеріал
  Українці, що живуть у Франції відслужили першу службу у Церкві святих Бориса і Гліба [відео]
  Теги:
  Loading...