Візит слідчих до Музею Революції Гідності
Візит слідчих до Музею Революції Гідності Національний музей Революції Гідності / Facebook

До Музею Революції Гідності знову прийшли правоохоронці з перевіркою

Читайте по-русски
Слідчі кажуть, що прийшли проводити "експертизу будівництва музею"

До Національного музею Революції Гідності знову навідалися слідчі. Правоохоронці прийшли проводити там чергову перевірку. Про це повідомляє сторінка музею у Facebook.

"А в нас нова перевірка. Кажуть: "експертиза будівництва Музею"! Не меморіалу, якого стосується слідство, а МУЗЕЮ, навіть проєктування якого не розпочиналося", – мовиться в повідомленні.

"Можемо підказати слідчим, де предмет їхнього інтересу, але не будемо заважати демонструвати свою "професійність", – додали в музеї.

Натомість директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло розповів, що правоохоронці зняли територію з квадрокоптера і поспілкувалися з працівниками, які перебували на місці, де заплановане будівництво.

"Сьогодні на нашу територію прибула ціла група – слідчий і представники київського науково-дослідного інституту судової експертизи, будівельники. Оцінити ту територію, яка відведена під спорудження меморіалу і музею. Вони зняли все квадрокоптером, оглянули територію. Наші працівники дали пояснення, де що знаходиться і по суті на цьому все завершилося", – заявив Ігор Пошивайло, директор музею Революції Гідності.

І додав: "Нарешті після двох років наших звернень до різноманітних органів державної влади про проблему, що от існує проєкт, от є повна готовність його втілювати в життя, ось є обставини, які не дозволяють це зробити. Нарешті вже починають з'ясовувати причини".

Нагадаємо, зранку 19 грудня до Національного музею Революції Гідності з обшуками прийшли співробітники Нацполіції та СБУ. Правоохоронці вилучили носії інформації і документацію щодо фінансово-господарської діяльності. 

Див. також: У Київській прокуратурі розповіли про підозру керівництву Музею Революції Гідності – ексклюзивний коментар "5 каналу"

Попередній матеріал
Вибори міського голови Дніпра: за Філатова проголосували майже 81% виборців
Наступний матеріал
Другий тур виборів: чому не спрацювали екзит-поли – "Час Ч"
Loading...