Фото vk.com

До Грузії на відпочинок вилетіло 45 дітей героїв Майдану і АТО

  45 українських дітей, батьки яких були на Майдані та захищають країну у зоні АТО, полетіли на відпочинок до Грузії. Допомагали в організації мандрівки волонтери з Грузії та України, українські політики та чиновники.


  Проводжала дітей у столичному аеропорті "Жуляни" ціла делегація. У Грузії на цих дітей чекає тепле море, екскурсії містами Батумі та Кобулеті. Оселяться юні відпочивальники у дитячому оздоровчому центрі.

  Разом із дітьми їдуть 5-ро волонтерів. Батьки залишаються в Україні. Серед цих дітей у двох батьки загинули на Майдані, у шістьох – в зоні АТО. У 35-х – учасники або поранені під час боїв на Донбасі.

  Заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович розповіла: "Це є діти, які пережили досить серйозний стрес і потребують, насправді, досить серйозної уваги по відношенню до себе. Беручи до уваги, що Грузія це та країна, яка, у свій час пережила і навіть ще зараз до певної міри переживає подібні події, з тим самим сусідом-агресором, ця допомога є дуже актуальною для нас".

  Це лише перший етап українсько-грузинської ініціативи "Підтримка друзів". Уже незабаром на відпочинок до сонячної Грузії полетить ще сотня дітей.

  Попередній матеріал
  У Києві пройшов Марш миру за участі паралімпійців і ветеранів АТО
  Наступний матеріал
  Влада Каталонії видала декрет про референдум щодо незалежності від Іспанії
  Теги:
  Loading...