фото forum.for-ua.com

До Дніпропетровська везуть загиблих і формують нові батальйони

  Тіла двох загиблих у Маріуполі 9 травня дніпропетровців мають привезти до рідного міста в неділю. Про це повідомив командир Штабу Національного захисту Дніпропетровщини Юрій Береза.


  За його словами, нині вирішується питання про проведення експертизи тіл у Дніпропетровську, а не в Маріуполі. Обласна влада взяла на себе всі витрати на транспортування та поховання загиблих. Також обіцяють родинам виплатити по мільйону гривень з благодійного фонду, який заснували бізнесмени.

  Тим часом, в області формують другий та третій батальйони Територіальної оборони. До них запрошують переважно добровольців із військовим досвідом, через великий наплив добровольців, на одне місце претендують три-чотири людини. "Ці батальйони – є нова українська армія, яка не боїться використати зброю на захист територіальної цілісності України. Це майбутня українська армія, на моє глибоке переконання", – каже Юрій Береза.

  Сьогодні ж дніпропетровські добровольчі батальйони та з'єднання оперативного командування "Південь" почали опановувати низку районів Донеччини, де через саботаж місцевих чиновників і міліції, та активізацію сепаратистів і криміналітету встановилось тимчасове безвладдя.

  Нагадаємо, 9 травня у Маріуполі під час розблокування міського управління міліції загинули заступник командира Територіального батальйону Сергій Демиденко та кулеметник Олег Ейсман.
  Попередній матеріал
  Українські війська готові відбити напад російської армії - Парубій
  Наступний матеріал
  Бійці Нацгвардії припинили "референдум" у Красноармійську