До 23.02 львівські ліві влаштували антиНАТОвський мітинг

  Активними акціями зустріли 23 лютого у Львові. Тамтешні ліві біля монумента Слави провели мітинг під антиНАТОвськими гаслами.
  На зібрання прийшло близько півтори сотні осіб - представники Компартії, СПУ, ПСПУ і громадських організацій лівого спрямуваня. Учасники мітингу мають намір спрямувати свою резолюцію до Генсека НАТО Яапа де Хооп Схеффера - у документі йдеться, що вони категорично проти вступу України до Альянсу.

  Ліві також поклали квіти до солдатських поховань меморіального комплексу "Пагорб слави". На учасників ходи чекала неприємна несподіванка - бронзову гірлянду на тому місці хтось розтрощив. У львівському осередку Компартії вважають: це справа рук правих радикалів спеціально до дня армії.

  Олександр Калинюк, перший секретар львівського обкому КПУ: "Відзначилися право-радикальні сили, які, мабуть, не маючи можливості заважати нам тут вирішили вчинити черговий акт вандалізму. Коли вони у травні прошлого року розкурочили чотири метра цієї гірлянди. Сьогодні десь 10 метрів подовжили і в чотирьох інших місцях цієї бронзи вкрали".
  Попередній матеріал
  Театр "Арабески" представив виставу "Вісім історій про Юру Зойфера" (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  У США розбився бомбардувальник "Стелз"
  Теги:
  Loading...