Дніпропетровські волонтери ремонтують військовий госпіталь

  Мешканці Дніпропетровська за власні кошти та власними силами ремонтують місцевий військовий шпиталь. Насамперед, сотня волонтерів причепурили подвір’я закладу та об’єднали зусилля, щоб відремонтувати санітарні кімнати у хірургічному відділенні.


  У хірургічному відділенні дніпропетровського військового шпиталю – генеральне прибирання. Волонтери чепурять після ремонту санітарні кімнати.

  Координатор "Жіночого батальйону" Людмила Кострюкова розповіла: "Первый запрос, который поступил именно от раненых – это привести в порядок санузел… И когда мы зашли в этот мужской туалет и в санузел, в который, конечно, женщины не заходят, то мы, просто ужаснулись, в каком состоянии он находился. Туалеты, унитазы, которые шатались. И раненные получали увечья дополнительные, неудобства и даже гарячей воды не было".

  Ремонтують туалети сотня волонтерів: одні у вільний час купують необхідні будівельні матеріали, сантехніку та бойлери, інші усе це встановлюють та прибирають.

  Зенітник Сергій Токар у шпиталі вже тиждень. Зізнається – такого теплого піклування від чужих людей не очікував.

  А ще волонтери взялися наводити лад на подвір’ї госпіталю – пофарбували альтанки, встановили лавки, а щоб було приємно відпочивати – насадили квітів. Керівництву допомога волонтерів тільки в радість. Втім, кажуть – треба ще відновити занедбаний корпус, де можна відкрити ще одне хірургічне відділення, але ж коштуватиме воно майже п’ятдесят тисяч гривень, а на балансі таких грошей немає.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  РНБО досі не має інформації про 11 бійців, зниклих під Шахтарськом
  Наступний матеріал
  Лондон став містом з найбільшою кількістю мільйонерів