"Антонов" отримав нового керівника

  З 01 серпня 2014 року виконання обов'язків президента-генерального конструктора Державного підприємства "Антонов" покладено на Сергія Меренкова (наказ Мінпромполітики України від 24 липня 2014 року №47-д). Про це повідомляється на урядовому порталі.


  Сергій Меренков працював на ДП "АНТК ім. О. Антонова" (м. Київ) на посадах від інженера-конструктора до провідного конструктора літака АН-140 та головного спеціаліста підприємства з комп'ютерного моделювання. Має стаж наукової роботи 17 років, нагороджений почесною відзнакою АНТК ім. О. Антонова "Ветеран підприємства".

  У 2008-2011 роках у якості головного конструктора і радника з техніко-економічних питань працював над реалізацією низки авіаційних проектів у Росії. Починаючи з 2011 року повернувся в Україну і займався приватним бізнесом.

  Кандидатуру Сергія Меренкова на посаду виконуючого обов'язків генерального конструктора-президента ДП "Антонов" було рекомендовано прем'єр-міністру України асоціацією "Укравіапром", яка об'єднує понад 60 підприємств авіаційної галузі.

  До цього посади голови правління ДАК "Антонов", президента-генерального конструктора ДП "Антонов" обіймав Дмитро Семенович Ківа, якого розпорядженням Кабінету міністрів України від 9 квітня 2014 року №340-р було звільнено (відповідний наказ МППУ набув чинності 26 травня 2014 р.).
  Попередній матеріал
  Лондон став містом з найбільшою кількістю мільйонерів
  Наступний матеріал
  Прем‘єр Польщі: загроза російського вторгнення в Україну зросла
  Теги: