5.ua

Дніпропетровські активісти руху "Російське вбиває" провели флешмоб у супермаркетах

  У вигляді оригінального флешмобу закликають не купувати російські товари активісти руху "Російське вбиває". Про це повідомили на сайті міста Дніпропетровська 16 квітня.

  Як повідомляється, флешмоб вібдбувається у такому вигляді: активісти заходять в супермаркет, вибирають товари з російським штрих-кодом , збираються в одному місці торгового залу і падають долу. Такі акції хлопці проводять щотижня, розраховуючи на те , що як найбільше дніпропетровців відмовляться купувати товари російського виробництва.

  "Флешмоб відбувся 16 квітня одразу в трьох супермаркетах Дніпропетровська. Десятки "покупців" розшукали на полицях магазинів товари з російським штрих-кодом , зібрались в одному місці торгового залу, розгорнуть агітаційні плакати із лозунгом"Російське вбиває" і впали "замертво" на підлогу", - повідомили на сайті громадського руху у Дніпропетровську.

  "Таким чином ми намагаємося донести людям те, що купуючи російські товари, ми спонсоруємо анексію Криму, а тепер і спроби відібрати у нас східну Україну. Тобто кожна копійка йде на військову машину агресії , - розповідає координатор акції Владислав Мельничук. - На плакатах ми пишемо "46 - код Війни".

  Ідея флешмобу належить київським активістам руху, її вже підхопили десятки українських міст. У Дніпропетровську такий флешмоб проведено втретє . Попередні акції проходили цілком мирно , покупці діставали мобільні і фотографували незвичайну акцію .

  Організатори планують регулярно проводити такий флешмоб і будуть епатувати покупців раз на тиждень.

  Попередній матеріал
  У столиці стартує акція з розміщення туристів "за півціни"
  Наступний матеріал
  Коломойський готовий платити за кожного переданого "зеленого чоловічка" 10 000$