Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Фото з соцмереж

ДМСУ виявила близько 80 іноземних громадян, що порушують міграційне законодавство

Серед них три громадянина Грузії

Упродовж першого тижня проведення загальнодержавних профілактичних заходів "Мігрант", підрозділами Державної міграційної служби України виявлено близько 80 іноземних громадян, які перебували на території держави незаконно, нелегально або не виїхали після закінчення встановленого терміну перебування, повідомляє прес-служба ДМСУ.

Зазначається, що стосовно усіх порушників прийняті рішення про примусове повернення в країну походження. Також стосовно 21 особи судами задоволено позови про їх примусове видворення з України.

Крім того, 21 жовтня 2017 року на території міста Києва спільними зусиллями правоохоронних органів та Державної міграційної служби було виявлено трьох громадян Грузії, які перебували на території України, порушуючи міграційне законодавство.

"З’ясовано, що стосовно двох громадян Грузії у вересні цього року були скасовані дозволи на проживання та анульовані відповідні посвідки. У встановлений законодавством строк ці особи територію України не залишили. Ще один громадянин Грузії протягом тривалого часу перебував на території держави незаконно, не маючи законних засобів існування", – йдеться у повідомленні.

Стосовно усіх вказаних порушників міграційного законодавства територіальним підрозділом ДМС прийнято рішення про примусове повернення та проконтрольовано його виконання.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Викрадення немовляти в Києві: Як поліція затримала зловмисницю – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Держслужбовці-хакери" заподіяли збитків державі на 250 тисяч гривень - Кіберполіція
Наступний матеріал
Міносвіти має підписати декларації з Польщею щодо закону "Про освіту"
Loading...

Крім прописки, ще й відбитки пальців та рахунки: в Україні видали мільйонну ID-картку

Угорщина порушить у ЄС питання щодо українського закону "Про освіту"

Гітлянська прокоментувала ухвалений ВР закон про гастролі російських артистів за дозволу СБУ

Російські співаки зможуть гастролювати в Україні після узгодження з СБУ – Рада ухвалила закон