"Ліга Сильних"
"Ліга Сильних" відкриті джерела

Для українських захисників, які втратили слух, закуплять апарати у межах міжнародного проєкту – "Ліга Сильних"

  Читайте по-русски
  Дар'я Сидоренко зазначила: ми працюємо над тим, щоб воїни отримали слухові апарати якомога швидше

  Виконавча директорка Дар'я Сидоренко повідомила, що громадська спілка "Ліга Сильних" запускає новий проєкт, який спрямований на покращення умов життя людей з інвалідністю та їхніх сімей, які постраждали внаслідок війни в Україні.

  "Один із напрямків проєкту спрямований на підтримку українських військових, які отримали травми на війні та втратили слух. Разом з громадською організацією "Відчуй" ми працюємо над тим, щоб вони отримали слухові апарати якомога швидше", – пояснила виконавча директорка "Ліги Сильних" Дар'я Сидоренко.

  У пресслужбі громадської спілки зазначили, що "окрім цього, проєктом передбачено ще 3 напрями, які також будуть реалізовані спільно з громадськими організаціями, які входять до складу спілки: "Бачити серцем", "Групою Активної Реабілітації" та "Родиною для людей з інвалідністю".

  "У межах проєкту отримають підтримку сім'ї, які виховують дітей з комплексними порушеннями розвитку. Окрім цього, для людей з травмами спинного мозку будуть закуплені комплекти джерел безперебійного живлення. Також буде облаштовано Центр для соціальної реабілітації та соціально-трудової адаптації осіб з інвалідністю у Києві", – повідомила Дар'я Сидоренко.

  "Проєкт буде реалізований за фінансової підтримки європейського партнера – Каталонського фонду співробітництва в галузі розвитку. Це неприбуткова організація, що складається з міських рад та інших органів місцевого самоврядування. Фонд виділяє частину свого бюджету на фінансування заходів для співробітництва в галузі розвитку та міжнародної солідарності", – мовиться в повідомленні.

  Зазначається, що "Ліга Сильних" – громадська спілка, яка була утворена в кінці 2021 року. Головне завдання – об'єднати громадські організації та активізувати людей з інвалідністю для участі в реалізації власних прав. З моменту повномасштабного вторгнення (ред. – рф) одним із фокусів роботи організації стала допомога людям з інвалідністю. Наразі в спільноту "Ліги Сильних" входять 50 організацій.

  Нагадаємо, державна політика має бути спрямована на захист прав людей з інвалідністю: "Ліга Сильних" ініціювала внесення змін до законопроєкту №8072.

  Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

  Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

  Попередній матеріал
  Польські танки Leopard 2 вже в Україні – Дуда
  Наступний матеріал
  Польща готова проводити навчання українських пілотів на F-16 – Моравецький
  Loading...