Дезинфекція
Дезинфекція Shutterstock

Для міст "червоної" зони карантину вводять додаткові обмеження – подробиці

  Читайте по-русски
  В місті Бережани на Тернопільщині захворюваність на COVID-19 за останні 14 днів була в шість разів вищою, ніж у середньому по країні

  Для Тернополя та Бережан Тернопільської області, які потрапили в "червону" зону карантину, ввели низку додаткових обмежень. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, передає nv.ua.

  Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  У "червоній" зоні карантину діятимуть такі обмеження:

  • Заборонено посадку пасажирів до транспорту приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення (дозволено лише висадку);
  • Заборонено відвідувати установи, що надають соціальні послуги (окрім тих, які надають послуги екстрено);
  • Заборонений прийом відвідувачів суб'єктами господарювання в сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування, ТРЦ, інших закладів розважальної діяльності, спортзалів, фітнес-центрів, торговельного та побутового обслуговування населення (крім торгівлі продуктами харчування, паливом, засобами гігієни, ліками, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами, насінням та садивним матеріалом; банківської і страхової діяльності, медичної, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, обслуговування і ремонту транспортних засобів, техобслуговування, реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонтів комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого користування, об'єктів поштового зв'язку).

  Як повідомляє голова МОЗ, особливий порядок навчального процесу та роботи громадського транспорту встановлюватиме регіональна комісія.

  Міністр також зазначив, що в Бережанах показник захворюваності на COVID-19 за останні два тижні був у шість разів вищим, ніж у середньому по країні. Проте, за словами Степанова, у деяких регіонах ситуація покращилася.

  Нагадаємо, в Україні оновили зони карантину. Лише два міста в Україні потрапили до "червоної" зони. Обидва на Тернопільщині – це Бережани та власне обласний центр – Тернопіль.

  Попередній матеріал
  Україна визнала паспорти самопроголошеної Республіки Косово
  Наступний матеріал
  У Харкові пожежа в житловому будинку: є загиблий
  Loading...