Діти інтернату з вадами зору отримали аудіокниги

  Півтори сотні аудіокниг, апаратуру та плеєри отримав столичний інтернат для дітей з вадами зору. Вірші Ліни Костенко, Мар’яни Савки та оповідання Оксани Сайки записали вітчизняні селебретіз.

  Озвучити книги взялися спортсмен Денис Силантьєв, актори Остап Ступка, Богдан Бенюк, Володимир Горянський, Ольга Сумська та Римма Зюбіна. "Відчути книгу" - це благодійний проект, який ставить на меті розповсюдження україномовних творів серед незрячих дітей. Найближчим часом аудіокниги розтиражують і передадуть до 35 дитячих будинків. Самі ж вихователі розповідають, поповнювати бібліотеку для дітей з вадами зору можуть лише завдяки небайдужим людям, від держави літератури майже не отримують.

  Денис Силантьєв, організатор акції: "Я не скажу что это сильно облегчит их жизнь, но во всяком случае дети смогут услышать и узнать что-то новое в этой жизни с тех дисков которые мы записали, услышать голоса людей потому что они могут узнавать этот мир только по звуку, узнавать его и интерисоватся им".

  Надія Тупіцина, учениця інтернату №5: "Подобаються герої, коли актори розказують - слухаєш, вдумуєшся в текст. Я дуже люблю аудіокниги, слухати твори українських письменників і поетес".

  Анастасія Гарник, учениця інтернату №5: "Вони дуже виручаються тому що по Браелю мало у нас літератури, а аудіокнига, я особисто за себе говорю, це частина мого життя".

  Попередній матеріал
  США розпочали активні пошуки лідера радикальної ісламістської організації "Армії Бога"
  Наступний матеріал
  Результати першого дня ралі в ОАЕ
  Теги: