Дільничні міліціонери святкують професійне свято (репортаж)

  Нині в країні їх налічується понад вісімнадцять тисяч. Працюють і в будні і в свята. Навіть, у своє професійне.

  Міліцейські погони білогородський дільничий підполковник Петро Савчук носить уже понад 15 років. До цього стояв біля дошки з указкою. Вчив школярів англійської. Аж раптом вирішив таки здійснити дитячу мрію. За місяць перекваліфікувався на вартового  порядку. Перша справа була не така, як показували у радянських фільмах

  За роки роботи Петро Іванович не за одним злочинцем устиг поганятися. Лише від початку цього року розкрив три серйозні кримінальні справи. Англійську ж - каже - не забуває. Ледь не щодня перевіряє документи у місцевих заробітчан-будівельників. А серед них нерідко й іноземці трапляються.

  А от місцеві свого дільничого знають в обличчя. Раптом трапиться щось, не набирають 102. Телефонують прямо - на мобільний. Викликають і посеред ночі, і у вихідні, і на свята.

  Разом із Петром Івановичем у Білогородці працюють ще три інспектори. Територія поміж ними чітко розподілена. На кожного - по чотири тисячі населення. Для селян, зізнається дільничий, він замість сімейного психолога.

  Нині дільничий намагається більше займатися англійською. Адже певен, під час Євро -2012 люди в погонах та ще й зі знанням іноземної точно знадобляться. 

  Марія Коренюк, Денис Ковальов, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.08Мб)

  Попередній матеріал
  "Горіх" пікетував КМДА
  Наступний матеріал
  Якою буде цьогорічна "Країна мрій" (репортаж)
  Теги:
  Loading...