Фото Міноборони

Десантника, загиблого біля Слов'янську, поховали на Вінниччині

  На Вінниччині поховали військовослужбовця Високомобільних десантних військ Збройних Сил України – солдата військової служби за контрактом Петра Коваленка. Про це повідомила прес-служба Міноборони України.


  Як повідомляється, 20-річний юнак проходив службу в 95-й окремій аеромобільній бригаді, особовий склад якої зараз виконує бойове завдання на Сході України. А 2 травня сепаратисти, котрі проривалися з оточення, прикриваючись мирним населенням, відкрили вогонь по позиціям десантників. Граната, випущена з підствольного гранатомета, обірвала життя юнака.

  Поховали героя-десантника Петра Коваленка на центральній алеї сільського кладовища з усіма військовими почестями.

  "Вірність Присязі, мужність та героїзм, продемонстровані солдатом Петром Коваленком під час виконання бойового завдання, є прикладом самовідданого виконання військового обов’язку в ім’я миру в нашій державі, в ім’я збереження цілісності України", – зазначив начальник управління Командування Сухопутних військ України генерал-майор Микола Попельський.

  Незабаром у селі Рахнівка Гайсинського району, що на Вінниччині, за ініціативи сільської громади одна з вулиць буде перейменована на честь героя-десантника, а на фасаді школи, в якій навчався Петро Коваленко, буде встановлено меморіальну дошку.
  Попередній матеріал
  Пан Гі Мун хоче бути посередником у вирішенні конфлікту в Україні
  Наступний матеріал
  Верховна Рада має намір провести засідання 6 травня у закритому режимі
  Теги:
  Loading...