5.ua

Верховна Рада має намір провести засідання 6 травня у закритому режимі

  У парламенті на закритому засіданні заслухають міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в.о. міністра оборони Михайла Коваля, голову Державної прикордонної служби Миколу Литвина та керівника Служби безпеки України Валентина Наливайченка у зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України і дестабілізацією ситуації на півдні країни.
  Інформація про це міститься у опублікованим порядком денним на 6 травня.

  Крім того, народні депутати мають намір включити до порядку денного законопроект про проведення всеукраїнського консультативного опитування 25 травня 2014 року (№4801), про внесення змін до закону про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України щодо права на освіту (№4802).
  Водночас до порядку денного можуть бути включені законопроект щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації («4785), зміни до закону про Державний бюджет України на 2014 рік у зв’язку з проведенням всеукраїнського консультативного опитування, а також зміни до закону про здійснення державних закупівель щодо застосування переговорної процедури закупівлі в умовах особливого періоду (№4754).
  Попередній матеріал
  Десантника, загиблого біля Слов'янську, поховали на Вінниччині
  Наступний матеріал
  МВФ запропонував НБУ не допустити зниження ліквідності українських банків