5 канал

Держзрада полковника ЗСУ: шість свідків готові розповісти про дії Без'язикова

Щонайменше рік знадобиться суду, аби винести вирок полковнику Збройних Сил України Івану Без'язикову, якого обвинувачують у державній зраді та участі в терористичній організації

Суд воліє завершити цю справу без зволікань. Принаймні, такі прогнози у прокурорів, передає "5 канал". 

Сьогодні залучали та досліджували процесуальні документи, а наступного засідання візьмуться за  вивчення доказів, далі почнуть допитувати свідків.

Сторона обвинувачення заявляє: є щонайменше шість свідків, які готові розповісти про життя і діяльність полковника на окупованих територіях. Серед них – колишні бойовики, які розчарувалися в ідеях бандформувань і зараз співпрацюють зі слідством.

"Стороною обвинувачення будуть допитані свідки. Поки що – їх шість. Це і особи, які перебували в полоні з паном Без'язиковим, і особи, які намагалися обміняти його як військовополоненого, і навіть особи, які на той час, скажімо, перебували по ту сторону барикад", – зазначив прокурор ГПУ Олег Пересада.

Адвокати ж переконані: усі, хто говоритимуть не на користь Без'язикова, є псевдосвідками.

"Ми не будемо розкривати планів захисту на сьогоднішній день. Але одне можу сказати – справа повністю сфабрикована, і от всі лжесвідчення деяких свідків, які просто обмовили полковника, який перебував у полоні і був таким саме полоненим, як й інші. Просто його терористи використали під дулом пістолета, заставили там щось робити", – заявив адвокат Без'язикова Олег Веремеєнко. 

Довідка: Івана Без'язикова правоохоронці затримали у грудні 2016 року. Йому закидають співпрацю зі спецслужбами Росії. Він – кадровий офіцер Збройних сил України, керівник розвідки колишнього 8-го армійського корпусу ЗСУ, розформованого у березні 2015 року. Три роки тому, 16 серпня, його взяли в полон терористи так званої "ДНР". Через два роки під час спецоперації СБУ його звільнили. Сам військовий співпрацю з бойовиками та російськими спецслужбами заперечує.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Особлива реліквія: підбитий сепаратистами танк ЗСУ перетворять на меморіал – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"На руках носять": як школа перетворила життя 10-річної Насті на візку на казку
Наступний матеріал
Вбивство журналіста Веремія: суд заслухав ключового свідка трагедії
Loading...