gazeta.dt.ua

Держслужба з безпеки на транспорті планує створити "єдине вікно" для отримання дозвільних документів – Ноняк

Державна служба з безпеки на транспорті має намір створити "єдине вікно", за допомогою якого бізнес зможе отримати необхідні дозволи та ліцензії на перевезення вантажів безпосередньо на місцях

Про це в ефірі "5 каналу" повідомив заступник голови Державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

"Ми хочемо зараз зробити єдине вікно для того, щоб бізнес не приїздив сюди, в центральний апарат, а міг зробити і на місцях, а можливо, через якісь адміністративні послуги. Це може бути і пошта, і через реєстратори, і через Міністерство юстиції - ми сьогодні ці варіанти опрацьовуємо", – зазначив він.

Як повідомляв 5.ua, Європейський Союз виділив на реформу транспортної галузі України майже 4 млн євро. Це бюджет чергового проекту технічної допомоги, який триватиме протягом наступних 3 років. Метою цього проекту є виконання Україною транспортної політики, що є частиною угоди про асоціацію з ЄС.

Попередній матеріал
Гриф секретності зі стенограми засідання РНБО щодо агресії РФ в Криму був знятий за поданням комітету нацбезпеки - нардеп
Наступний матеріал
У "Радикальній партії" заявляють, що готові брати участь у створенні нової коаліції, але "на основі принципів і стратегій"
Теги:
Loading...

"Укрзалізниця" з 1 березня збирається підняти тарифи на вантажні перевезення

Порошенко і Алієв домовилися розвивати транспортні маршрути в напрямку Китаю та Ірану в обхід Росії

В Україні відкрито реєстр власників автотранспорту

Рада дозволила перевезення італійських військових вантажів та персоналу через територію України в Афганістан