Facebook / Степан Полторак

Держсекретаря Міноборони України звільнили з військової служби – подробиці

  Це вже друге урочисте звільнення з військової служби в Міністерстві оборони

  Державного секретаря Міністерства оборони України Олександра Дубляна звільнили з військової служби. Відтепер свої обов'язки у відомстві він виконуватиме як цивільний. Про таке повідомляє "5 канал".

  У лавах Збройних Сил Олександр Дублін уже 37 років. Був командиром взводу, командиром бригади. Нині він державний секретар Міністерства оборони. Брав участь у бойових діях в Афганістані.

  Олександр Дублян "5 каналу" сказав: "Практично в роботі виконання обов'язків нічого не змінюється, але ще раз кажу, посилюється цивільний контроль за Міністерством оборони. Сьогодні непростий день. Тому що з 17 років і до сьогодні я був військовослужбовцем, добровільно пішов в навчальний заклад, був військовослужбовцем і дійсно це... Я вам скажу так, що ніч я сьогодні не спав".

  Це друге урочисте звільнення з військової служби в Міністерстві оборони після чільника відомства Степана Полторака відповідно до Закону України про Національну безпеку. Згідно з ним наступного року більшість посад у відомстві обійматимуть цивільні особи. І лише 18% від усього складу нестимуть військову службу. До кінця року Міністр оборони Степан Полторак планує звільнити з військової служби і своїх заступників.

  Мініст сказав: "До кінця року я своїм наказом планую звільнити більшість заступників міністра оборони. У цілому ми переходимо на новий формат посилюємо цивільний контроль над Збройними силами України. Заступники міністра оборони є політичними фігурами, а от державні службовці, начальники департаментів, управлінь, відділів всі вони призначаються на конкурсі, який оголошений і відбувається протягом останніх півроку".

  Попередній матеріал
  NASA запустило ракету "Антарес", створену за участю українських підприємств
  Наступний матеріал
  Свавілля контрабандистів на Закарпатті: у лікарні помер український прикордонник, на якого наїхала автівка
  Loading...