http://telegraf.com.ua/

NASA запустило ракету "Антарес", створену за участю українських підприємств

Головна конструкція першої ступені ракети розроблена конструкторським бюро "Південне"

З космодрому NASA здійснено запуск ракети-носія "Антарес", створеної американською корпорацією "Орбітал АТК" за участю іноземних партнерів, зокрема й низки українських підприємств. Про це написав сьогодні посол України у США Валерій Чалий на своїй сторінці у Facebook.

"З космодрому НАСА "Уоллопс Айленд" (штат Вірджинія, США) здійснений запуск ракети-носія "Антарес", яка є успішним прикладом взаємодії компаній космічної галузі України та Сполучених Штатів у сфері мирного дослідження космічного простору. Саме ця ракета має доставити вантажний модуль "Сігнус" до Міжнародної космічної станції", – написав Чалий.

За інформацією посла, "Антарес" створений американською корпорацією "Орбітал АТК" за участю іноземних партнерів, у тому числі низки українських підприємств. Так, головна конструкція першої ступені ракети розроблена конструкторським бюро "Південне" та виготовлена на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" у співпраці з українськими підприємствами "Хартрон-АРКОС", "Хартрон-ЮКОМ", "РАПІД" та ін. Українські фахівці брали активну участь у випробуваннях "Антареса", які проводилися в США.

У червні 2018 року американська компанія "Орбітал АТК" – партнер України по проекту - стала підрозділом однієї з найпотужніших оборонних корпорацій США – Northrop Grumman Inc.

Попередній матеріал
Ситуація в ООС: що розповіли в Міноборони – відео
Наступний матеріал
Держсекретаря Міноборони України звільнили з військової служби – подробиці
Loading...