Фото dpsu.gov.ua

Держприкордонслужба не пропускала російських пілотів за дорученням правоохоронних органів

  Державна прикордонна служба України пояснила поодинокі випадки не пропуску на територію України відповідними розпорядженням правоохоронців.

  Про це йдеться у заяві, котру розповсюдила прес-служба Держприкордонслужби.

  "Протягом останніх кількох днів у засобах масової інформації активно поширюються повідомлення, що в столичних аеропортах прикордонники безпідставно не пропускають членів екіпажів російських суден. Проте дана інформація не в повній мірі відповідає дійсності." – йдеться в заяві.

  Так, за повідомленням Держприкордонслужби  "в ніч з 23 на 24 березня в аеропорту "Бориспіль" під час оформлення пасажирів, які прибули російською авіакомпанією «Аерофлот», відповідно до доручення правоохоронних органів України щодо заборони в’їзду на територію України, був не пропущений один громадянин РФ. Чоловік, який на контроль надав паспорт громадянина РФ, виявився одним з пілотів літака. Інших членів екіпажу, які прямували в Україну, в праві перетину кордону не обмежували. Проте командир екіпажу прийняв рішення, що й інші члени екіпажу не перетинатимуть кордон."

  Прикордонники зазначають, що їх представники "діють виключно в межах наданих повноважень, виконуючи доручення правоохоронних органів України."

  "Подібні випадки були в аеропортах Донецька і Харкова на початку березня. Тоді були не пропущені двоє громадян Росії, які виявилися членами екіпажів. Щодо них також діяло доручення правоохоронних органів України про заборону в’їзду на територію нашої держави.

  У кожному випадку громадянам, які були не пропущені в Україну, видається офіційне рішення про відмову, в якому вказується на підставі чого забороняється в'їзд на територію України." – заявляють у відомстві.

  Нагадаэмо, у російському МЗС звинувачують Україну в дискримінації льотчиків "Аерофлоту", котрі здійснюють польоти в українські міста.

  Попередній матеріал
  На Вінниччині з’явилась перша в Україні мобільна лабораторія діагностики зору
  Наступний матеріал
  В Індійському океані виявили більше 100 об‘єктів, які можуть бути уламками зниклого Boeing 777
  Теги:
  Loading...