Коблево
Коблево фото із соцмереж

Державі повернули курортні землі у Коблево

Ще 2012 року місцева сільська рада ухвалила незаконне рішення щодо вилучення ділянки (державної форми власності) у постійного користувача

Апеляційний суд повернув державі 17 гектарів землі лісогосподарського призначення у курортній зоні Коблево, що на Миколаївщині. Її вартість оцінюють у 15 млн грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Миколаївської області.

"Одеським апеляційним господарським судом підтримано позицію прокуратури та залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким підтверджено законність повернення у власність держави земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею 17 га вартістю більше 15 млн грн у курортній зоні Коблево", – зазначається в повідомленні.

Як стало відомо, підставою звернення прокуратури до суду стало виявлення факту прийняття Коблівською сільською радою у 2012 незаконного рішення. Зокрема, було безпідставно та усупереч наявних в органу місцевого самоврядування повноважень, вилучено земельні ділянки державної форми власності у постійного користувача – ДП "Очаківське лісомисливське господарство".

Відповідне незаконне рішення скасоване господарським судом Миколаївської області за результатами позову. Згодом відповідач – Коблівська сільська рада подала на це рішення суду апеляційну скаргу. "Суд апеляційної інстанції врахував обгрунтовані доводи прокурора та залишив рішення суду першої інстанції про задоволення позову без змін", – вказується в повідомленні.

Нагадаємо, в лютому прокуратура повернула 15 тис. гектарів мисливських угідь на Київщині, які пов'язують з Пшонкою.

Попередній матеріал
Програма "Доступні ліки" вже забезпечила зниження цін на низку препаратів на 20-50% – Гройсман
Наступний матеріал
"Час. Підсумки дня": Чому призупинили резонансне рішення про абонплату за газ
Loading...

Госпсуд повернув державі мисливські угіддя Януковича у Сухолуччі

"Феофанії" через суд повернули 6,5 гектара землі – СБУ

Історичний стадіон Києва, на якому відбувся "матч смерті", повернули у державну власність