5.ua

Депутатів-прогульників хочуть позбавляти мандатів

  За прогули – геть із Ради: тема депутатів-прогульників як ніколи актуальна. Ударівець Каплін пропонує позбавляти мандатів парламентарів, які не з'являються на засідання.

  За те, щоб оформити це на законодавчому рівні – вже розпочав збирати підписи депутатів. Не виключає, що ініціативу пропишуть у змінах до Конституції – щоправда, тоді це буде довгострокова перспектива.

  Карати, але лояльніше – пропонує екс-регіонал Журавський. Той самий, який колись хотів карати доволі суворо журналістів за "наклеп". Депутатів-прогульників Журавський запропонував просто ганьбити, публікуючи їхні прізвища в офіційних виданнях, або навіть наприкінці сесії вручаючи їм гарбуза. Тему підняли, оскільки вже понад місяць місця багатьох регіоналів порожні, остання їхня письмова реєстрація датується початком лютого. Немає на місцях і багатьох комуністів – включно з лідером фракції. Напередодні вони узагалі прогуляли парламентський день повним складом – були на партійному з’їзді. Усе це не заважає депутатам вправно і вчасно отримувати зарплату. За даними ударівця, депутатськими зарплатними картками прогульники не гребують і регулярно знімають звідти гроші.

  Попередній матеріал
  Міноборони до вечора розробить план виведення військ з Криму
  Наступний матеріал
  В Криму закінчується паливо
  Теги:
  Loading...