osinform.ru

В Криму закінчується паливо

  Запасів нафтопродуктів залишилося на п'ять днів, повідомляють представники самопроголошеної влади півострова.

  В Криму закінчуються запаси палива, повідомляє УНІАН з посиланням на одного з представників самопроголошеної влади, першого заступника міністра палива та енергетики Криму Вадима Жданова.

  "Є проблема із забезпеченням світлими нафтопродуктами. Найближчим часом буде налагоджено постачання бензину російськими компаніями. В регіоні повинен бути 10-денний запас палива у всіх операторів. У нас сьогодні це п'ятиденний запас. Тобто він менше нормативного. Тим не менше зараз вирішується питання з постачання, у тому числі вже йдуть поставки з Російської Федерації. Поставка буде вестися двома каналами - через керченську поромну переправу, або морським шляхом", - сказав Жданов, передає ІТАР-ТАСС. 

  Раніше лідери сепаратистів заявляли, що на території АР Крим знаходиться 10-денний запас палива. Натомість наразі самопроголошена влада півострова планує домовитися про поставки палива з Російською Федерацією за внутрішньо російськими цінами.

  "Я ставлю його (питання про домовленості з РФ про поставки палива – ред.) всім своїм колегам, які займаються паливом: коли ви зробите ціни на паливо, як в Росії? Зробите ціну на паливо 31 рубль, тоді багато перевізників зітхнуть і, може бути, поки не будуть ставити питання щодо збільшення тарифів. Але це поки не вирішено", - повідомив глава комітету з транспорту самопроголошеної республіки Крим Юрій Шевченко.

  Попередній матеріал
  Депутатів-прогульників хочуть позбавляти мандатів
  Наступний матеріал
  Соціологи назвали "трійку лідерів" президентських рейтингів
  Теги:
  Loading...