5.ua

Депутат ЄП звинуватила Азарова у подвійному громадянстві [відео]

  У подвійному громадянстві звинуватила - Миколу Азарова, Андрія Клюєва та Сергія Арбузова - євродепутатка Ребекка Гармс.

   

  На засіданні Європарламенту вона заявила, що всі три політики всупереч українському законодавству мають паспорти громадян Австрії. Саме цих трьох осіб пані Гармс звинуватила в насильстві та терорі в Україні і закликала керівництво ЄС запровадити проти них санкції. Нагадаємо, саме до Австрії, за даними місцевої преси, одразу після відставки з поста прем’єра відлетів Микола Азаров.

  Ребекка Гармс, євро депутат: «Ситуація після "відставки" пана Азарова стає ще напруженішою, особливо зважаючи на те, що деякі олігархи в Україні мають паспорти країн ЄС, зокрема Австрії, і можуть будь-якої миті виїхати за кордон... Цю ситуацію ми обговорюємо в Європарламенті і голосуватимемо за суворішу резолюцію щодо певних осіб, які прилітають до ЄС з європейськими паспортами».

  Сам Микола Азаров наявність у себе іноземного паспорту спростував - про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. Поширену євродепутатами інформацію він назвав неправдивою. Тож тепер вимагає від Ребекки Гармс - навести докази або спростувати і вибачитися за поширення цих даних. Інакше, додав речник Азарова - екс-голова українського уряду погрожує євродепутатці судовим позовом. Також спростовує іноземне громадянство у  нинішнього виконувача обов'язків прем’єр-міністра Сергія Арбузова його прес-служба.

   

  Попередній матеріал
  10 заарештованим активістам у Черкасах суд змінив запобіжний захід
  Наступний матеріал
  4 активістів Євромайдану залишатимуться за ґратами [відео]
  Теги:
  Loading...