5.ua

4 активістів Євромайдану залишатимуться за ґратами [відео]

  Четверо активістів Євромайдану залишатимуться за ґратами. Судові засідання у справах Владислава Цілицького, Віталія Ахрамеєва та Дмитра Полтавця - перенесли на тиждень. Адвокат Цілицького вважає таке рішення протизаконним. Його підзахисний досі перебуває в лікарні, після побиття 22 січня, - під конвоєм.  

  Його справу тепер мають розглянути 11 лютого, хоча вже 14го - спливає термін його утримання під вартою. Суддя заявила - досі не отримала провадження ЦілИцького із суду попередньої інстанції. Хоч адвокати кажуть: за процедурою відповідні документи вже мали бути передані. Адже до Апеляційного суду вони звернулися ще 27 січня, а такі скарги розглядають упродовж трьох днів.

  Алла Цілицька, мама: «Я розраховувала, що він все-таки буде переведений до іншої лікарні, турбує те. що він не може ні читати зараз, у нього головні болі, йому колять обезбалююще, він не може сфокусуватися». 

  Володимир Кольвах, захисник: «За законами діловодства судом першої інстанції вона має передана заздалегідь, до початку слухання справи, щоб суд мав належний час ознайомитися з справою В принципі це є грубим порушенням». 

  Андрій Зайцев, прокурор Прокуратури Солом’янського району: «Розгляд справи перенесено у зв’язку з ненадходженням судового провадження до суду апеляційної інстанції. Ці питання будь ласка до прес-служби суду, тому що матеріали кримінальної справи були надані, не була надана саме судова справа.

  Тим часом апеляційний суд відмовився розглядати скаргу захисників Віктора Смалія - ті просили звільнити його з-під арешту. Сам Смалій раніше був захисником активіста «Дорожнього контролю» Андрія Дзиндзі, але 9 грудня і його затримали, обвинувативши в замаху на життя судді.

  Попередній матеріал
  Депутат ЄП звинуватила Азарова у подвійному громадянстві [відео]
  Наступний матеріал
  Вояк ВВ відповів своїй мамі: Харчування нормальне, дають шоколад, печиво [відео]
  Теги:
  Loading...