Бурштинові схеми
Бурштинові схеми 5.ua

Депутат про справи Полякова та Розенблата: Суд прийме рішення, чия аргументація більше ґрунтується на нормах законодавства

Народний депутат Леонід Ємець розповів про перспективи справ Полякова та Розенблата

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" народний депутат від "Народного фронту", перший заступник голови Комітету ВР з питань правової політики та правосуддя розповів про своє ставлення до справ щодо Полякова та Розенблата, а також щодо перспектив цих справ.

"Ми бачимо, що відбувається судовий процес. Сторона обвинувачення та сторона захисту, як це і передбачено українським законодавством, змагаються в якості аргументів. Власне суду приймати рішення, чия аргументація більше ґрунтується на нормах українського законодавства та підкріплена відповідними фактичними доказами", – зазначив депутат.

Також депутат прокоментував небажання депутата Полякова одягати електронний браслет та зазначив, що після надання сторонами захисту та обвинувачення аргументів суд прийме рішення, яке набуде юридичної сили та буде обов'язковим до виконання.

"Дуже важливо дивитися на справу не як політику, а як юристу, якщо ти працюєш в Комітеті профільному з питань політики та судочинства. Тому, як юрист можу сказати одне – суд прийме рішення і сторона захисту дає свої аргументи, а сторона обвинувачення дає свої аргументи – лише суд має прийняти рішення, і це рішення є обов'язкове до виконання у випадку, якщо буде пройдено всі етапи і таке рішення набуде юридичної сили", – додав Леонід Ємець.

Як повідомляв 5.UA, апеляційний суд Києва відмовив у розгляді скарги народного депутата Борислава Розенблата щодо обраного йому запобіжного заходу – судді відмовились навіть розпочинати відповідне провадження.

Варто також зазначити, що апеляційний суд відмовив у розгляді скарги щодо запобіжного заходу народному депутату Максиму Полякову. Таке рішення суддя ухвалив в односторонньому порядку.

Попередній матеріал
Жахливий наїзд у Барселоні: ЗМІ інформують про 13 загиблих та 32 поранених
Наступний матеріал
Теракт у самому серці Барселони: очевидці розповіли моторошні подробиці
Loading...

Дежавю в Апеляційному суді: Полякову відмовили у розгляді скарги, навіть не запросивши з коридору

САП проситиме суд одягнути браслети на Розенблата й Полякова

Оскарженню не підлягає: як суд за одну хвилину розглянув апеляцію Розенблата