Роми на вокзалі
Роми на вокзалі Обозреватель

Денісова звернулася в поліцію стосовно нападу на ромів біля вокзалу Києва

У ЗМІ було виявлено інформацію про те, що 23 жовтня, ввечері, радикально налаштовані особи здійснили напад на табір ромів

У Нацполіцію м. Києва було направлено запит, в якому уповноважена просить вжити передбачених законом заходів щодо об’єктивного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин інциденту, в якому вбачається дискримінація за національною ознакою щодо ромської меншини. Про це йдеться на сайті прес-служби секретаріату омбудсмена.

У ЗМІ було виявлено інформацію про те, що 23 жовтня ввечері радикально налаштовані особи здійснили напад на табір ромів, який уже тривалий час перебував поруч з Центральним залізничним вокзалом "Київ-Пасажирський".

"Водночас висловлено прохання вжити заходів превентивного характеру з метою запобігання вчиненню таких протиправних дій стосовно представників ромської національної меншини", – сказано у повідомленні.

Варто зазначити, що кількість інцидентів на ґрунті нетерпимості до представників ромської національності збільшується. Така тенденція викликає занепокоєння, зауважила Денісова.

На переконання уповноваженої, такі прояви ксенофобії потребують особливої уваги з боку правоохоронних органів, зокрема, ретельнішого розслідування. 

"Ми вкотре закликаємо громадськість до толерантності, терпимості та недискримінації за будь-яким ознаками – національністю, політичними, релігійними та іншими переконаннями, мовою, статтю, етнічним та соціальним походженням", – наголошено у повідомленні.

Як інформував 5.UA, члени націоналістичної організації С14 розібрали та спалили табір ромів, розташований на Лисій горі в Києві.

Дивіться також фотогалерею: 

"Руки для обіймів, а не для зброї": у США люди вийшли на масові акції протесту – ФОТО

Попередній матеріал
Європарламент визнав "фактичну блокаду" Азовського моря Росією
Наступний матеріал
Суд залишив Савченко за ґратами