День Суботова у Мамаєвій слободі [відео]

  Понад сотня козаків-нащадків вояків особистої гвардії гетьмана Богдана Хмельницького завітали до столичного центру народознавства Мамаєва слобода. Гості приїхали разом із дітьми та дружинами, щоб відсвяткувати День села Суботів - колишньої резиденції Хмельницького.

  Залп козацьких гармат на честь гостей Мамаєвої слободи. Ось вони - праправнуки вояків  гетьмана Хмельницького за одним столом. 

  Показати свою силу юні козаки могли у боротьбі на пасках. Змагатися з чемпіонами Європи ті погодилися та навіть кілька разів перемогли.

  Козаків на церковне свято Петра й Павла зібрали не випадково. За переказами саме цього дня у Суботові обирали гетьманів. Зібрання з гетьманської резеденції вирішили перенести до столиці сучасної України.

  До Києва приїхав і справжній козацький священик. Отець Володимир , як і його попередники, готовий козакам не тільки словом, а й ділом допомогти. Тільки б хто з шаблею вправлятися навчив.   

  Даря Безродна, 5 канал: "Поки чоловіки з Суботова бються, - жінки борща готують. Пані Лідія зварила мабуть смачнющий борщ. Що в ньому головне?- у цьому борщі головне м`ясо, щоб багато". 

  Традицію святкувати День села Суботова вирішили продовжити і наступного року.  За це і підняли чарку меду.

  Дар`я Безродна, Дмитро Демішев, 5 канал


  Попередній матеріал
  Жнива на Київщині знову довелося призупинити через дощі
  Наступний матеріал
  Львівському музею повернули ікону викрадену 27 років тому
  Теги: