День міста відзначає Одеса (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

  До 214-тої річниці там встановили кілька святкових майданчиків. На них виступали запрошені артисти, аматори співали в караоке, флористи вистеляли квіткові килими, професійні шахісти змагалися на турнірі, а випадкові перехожі - мали нагоду зіграти у шахи театралізовані.
  Святкування дня міста розпочалося у самому його серці – на Приморському бульварі. Кілька днів одеські флористи чаклували тут над справжніми шедеврами. Серед них килим із зображенням оперного театру, білого рояля у кущах і яскраво жовтого слона. Загалом на кожен з цих витворів витратили щонайменше тисячу квітів. А їхній аромат одеситів п`янить.

  На Грецькій площі не до пісень. Кілька годин поспіль тут змагаються між собою претенденти на звання найкращого шахіста міжнародного турніру. А поруч розгортається ще один шаховий бій - живі фігури навчають дітей грати шахи у незвичний спосіб.

  На Театральній площі - ще один конкурс. Уже два дні будівля одеського оперного виконує роль декорацій для вуличних театрів з різних країн Європи. Польські актори у венеціанських масках та на ходулях зривають найбільші оплески.

  Марта Вінченці, мер міста Генуя (Італія): "Я вважаю, що Одеса – це центр Європи. Тут в усьому відчутно вплив Італії, Франції та інших країн. Було б дуже добре, щоб розвивалися наші відносини і з політичного, економічного та культурного поглядів. Ми вже працюємо в цьому напрямку".

  Разом із власним Днем народження другого вересня Одеса відзначає і 214-у річницю унікального місцевого гумору. Саме він і є візитівкою кожного одесита. 

  Олексій Єсін, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал 

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.10Мб)
  Попередній матеріал
  М`ясопереробні підприємства Львівщини заповнять іноземним м`ясом?
  Наступний матеріал
  О 18.15 на 5 каналі стартує марафон "Коаліція. За крок до розпаду"
  Теги:
  Loading...