День героїв святкують у Львові [відео]

  Учасників визвольних змагань вшанували покладанням квітів до пам’ятника Степану Бадері. Перед тим колона із понад тисячі людей пройшла центральними вулицями міста.

  До акції долучилися ветерани УПА, представники громадських та молодіжних організацій. Вони тримали портрети Степана Бандери, Романа Шухевича та Євгена Коновальця. Супроводжував колону оркестр. День героїв заснували представники організації українських націоналістів у 1941 році. За радянських часів свято проіснувало лише кілька років. Його відновили у 1999 році.

  Святослав Шеремета, депутат обласної ради: "Виконавчі органи влади останніми роками ініціюють відверту антиукраїнську політику. Опозиція вирішила що об»єднана опозиція, комітет опору диктатурі повинен класти квіти окремо, без тих представників влади, які уособлюються з навіть останніми питаннями внесення у ВР закону України, який нівелює українську мову".

  Олесь Гуменюк, голова крайового братства УПА: "Боляче те, що ті, які віддавали себе в криївках, підривали себе гранатами із словами піснею «Ще не вмерла Україна» вони сьогодні забуті і своїми на жаль і чужими".

   

  Попередній матеріал
  У Києві провели масштабний велодень [відео]
  Наступний матеріал
  Відзавтра центр Києва перекриють на 41 день
  Теги: