Демографи: на Україну чекає хвиля міграції

  На Україну чекає хвиля міграції, попереджають демографи. До 2025 року держава щорічно потребуватиме півмільйона нових працівників.
  Передовсім це повязано зі зменшенням кількості працездатних українців, які не зможуть задовольняти попит на робочі руки. Науковці твердять, що така велика кількість мігрантів становитиме загрозу для культурної, конфесійної та криміногенної ситуації в державі. Подібні негативні наслідки масової імміграції пережили США та Франція, нині це відбувається в Росії. Демографи кажуть: щоб уникнути міжетнічних протистоянь, уряд повинен розробити програму для адаптації трудових мігрантів. У запасі в чиновників є лише 5 років.

  Елла Лібанова, директор інституту демографії та соціальних досліджень: "Бізнес має виробляти щось, постачати на ринок. Якщо в нього не вистачатиме робочої сили, він буде залучати. Залучати звідки? А звідки можна. От де буде дешева робоча сила, яка буде задовільняти... І влада має сформувати політику таким чином, щоби це було на благо країни, а не на шкоду".

  Попередній матеріал
  США і КНР домовились про економічне партнерство
  Наступний матеріал
  В Ізраїлі померла дружина президента країни
  Теги: